KONST / Litografier / Akvareller, skisser & litografier 11841579
nr 1184 1579
Bengt Wallberg
(1931-2004), Sverige
Akvareller, skisser & litografier, 8 st, Motivet: 12x12 - 31x37
Bengt Wallberg, svensk målare, grafiker och skulptör född 1931, död 2004.
måndag 21 maj 2018
kl 20:02:37
Bengt Wallberg
Läs mer om Bengt Wallberg